08 вересня 2023 — Святкування дня явління Шріли Прабгупади

Харе Крішна, будь ласка прийміть наші поклони, дорогі віддані, вся слава Шрілі Прабгупаді!

Завтра в день явління нашого Ачар'ї-засновника, Шріли Прабгупади, будуть пропонуватися 64 страви. Буде невелика катха про Шрілу Прабхупаду, можна буде зачитати підношення. Запрошуємо всіх у кого є бажання в день явління вшанувати Його Божественну Милість Шрілу Прабгупаду.

Початок 14:00 – 16:00.

Харе Крішна!,
з повагою,
адміністрація храму.

Фільм "Харе Крішна!" Переміг на фестивалі "Ілюмінейт фільм 2017"

 
Прекрасні новини! Фільм «Харе Крішна! Мантра, рух, та Свамi, який розпочав це все.» отримав головний приз від Головного журі за найкращий фільм на фестивалі "Ілюмінеїт", головну нагороду фестивалю!
 
Ілюмінеїт - найбільший у світі фестиваль усвідомленого кіно, і "Харе Крішна! Фільм" був одним із 10 фільмів, що претендували на головну нагороду цього року. Голова журі Майкл Кінерт сказав, що вони віддали перевагу фільму, який, на їхню думку, має можливість "досягти максимально широкої аудиторії та спричинити найбільший вплив".
 
Харе Крішна! - це документальний фільм про життя Шріли Прабгупади, 70-річного індійського свамі, який прибуває в Америку без підтримки та грошей в 60-і роки. Опинившись у вирі контркультурної сцени тих років, він говорить про найважливіше у цьому світі - революцію свідомості. Це привертає увагу молодого покоління, що шукає відповіді, і запускає всесвітній духовний феномен, який зараз відомий як Рух Харе Крішна.

Ачарья — той, що несе світло

17 вересня 2015 року відбудеться світова прем'єра фільму "Ачарья - той, хто несе світло". Він розповість глядачеві про засновника Міжнародного Товариства Свідомості Кришни А.Ч. Бхактіведанту Свамі Прабхупаду. Фільм присвячений 50-річчю прибуття Шріли Прабхупади в Америку.

"Шріла Прабхупада дивовижним чином вплинув на весь світ. Важко переоцінити його вплив. Одного разу я зрозумів - О, Боже, це захоплююча особистість!"
Джордж Гаррісон

У кожного з нас є шанс - і це надзвичайне щастя - послужити Шрілі Прабхупаді та всім, хто бере участь у створенні цього унікального фільму.

У всьому світі триває збір пожертв для зйомок фільму "Ачарья". Так кожен зможе реально зіткнутися з історією святої особистості - Шріли Прабхупади - Ачар'ї, який приніс світло в непроглядну темряву доби Калі.

Дізнатися детальну інформацію про фільм та про те, як можна зробити пожертву на створення фільму, ви можете на сайтах:

ОНОВЛЕНО: Нижче наведено трейлер фільму "Ачарья" у мові оригіналу. Прем'єра фільму під зазначеною назвою так і не відбулася, проте двома роками пізніше Ядубара прабху завершив роботу над фільмом "Харе Кришна! Мантра, рух і Свамі, який все це розпочав".

Їжа Життя

Тисячі евакуйованих та сотні тисяч нагодованих – внесок віруючих Свідомості Крішни для добробуту та зміцнення України

Міжнародне товариство свідомості Крішни в Україні — це древня монотеїстична релігійна традиція, що заснована на ведичних священних писаннях і нараховує десятки мільйонів послідовників в Індії та в усьому світі. В 1965 році засновник-ачар’я Товариства, А.Ч. Бгактіведанта Свамі Прабгупада пересадив цю древню релігійну традицію на Західний ґрунт.

Послідовники Свідомості Крішни сповідують розвиток любові до Бога, милосердне ставлення до кожної живої істоти як дитя Бога, повагу до інших релігійних традицій, як різних шляхів до одного Бога.

В непростий і трагічний період російської агресії – віруючі Крішни вносять свій вагомий внесок в добробут і зміцнення України. Зокрема найбільш активну участь проявили в евакуації людей, надання гуманітарної допомоги та забезпечення їжею.

Слухаємо Книги Прабгупади