jav-pop.net

Облако тегов

Прабхупада-радио

Веда-радио

Фестиваль колісниць та Індія у серці Києва: святкуй Ратга-Ятру на день міста!

Давнє ведичне свято, Ратга-Ятра, окрім Індії, щорічно проходить у багатьох мегаполісах світу: Нью-Йорку, Лондоні, Берліні, Лос-Анджелесі, Амстердамі, Сіднеї, Сан-Франциско, Парижі, Санкт-Петербурзі, Барселоні...

Ратга-ятра - одне з найважливіших й найколоритніших свят Індії. Щороку в місті Пурі (штат Орісса, Індія) на його святкування збирається більше 500 000 людей. Уперше за межами Індії Ратга-ятра пройшла у Сан-Франциско в 1967 році, і відтоді вона є офіційним святом міста.

Центральний елемент ходи – «Ратга», пишно прикрашена колісниця у формі куполу, яку учасники дійства тягтимуть по вулиці за допомогою канатів. Це символізує шлях душі назустріч миру та любові. Вважається, що кожному, хто візьметься за канат, пощастить у житті. 
Колісниця, яку кияни побачать на день міста, заввишки майже у вісім метрів. Її прикрашатиме команда майстринь у день свята. Для цього будуть використовувати яскраві стрічки, намиста, дзвіночки, гірлянди з живих квітів та фруктів, які під час ходи будуть роздаватись всім бажаючим.


Приєднуйтесь до фестивалю миру і любові!